Profesjonalne oprogramowanie
do projektowania kabin prysznicowych

CGLASS Designer - Twoje wsparcie w Biznesie !

Korzystając z CGLASS Designer uporządkujesz cały proces realizacji zamówień w Twojej firmie, począwszy od zebrania pomiaru u klienta, wyceny, aż do zamontowania kabiny. Do projektu mamy możliwość wprowadzić dane klienta. Wykonując wiele projektów jednocześnie niezwykle istotna jest dobra organizacja i optymalizacja procesów. Posiadanie wszystkich informacji w jednym miejscu i możliwość zawsze do nich zajrzeć niezależnie gdzie się znajdujemy jest kluczowe.

Poznaj możliwości CGLASS Designer

CGLASS Designer to niezwykłe proste w obsłudze narzędzie,
za pomocą którego będziesz w stanie:

  • zaprojektować ponad 100 różnych konfiguracji kabin prysznicowych
  • automatycznie wygenerować rysunki szkła do produkcji w formacie pdf oraz dxf
  • stworzyć ofertę dla swojego klienta
  • złożyć zamówienie na okucia

Zwymiaruj, zaprojektuj oraz zamów okucia gdziekolwiek jesteś!

Przeglądarkowa wersja oprogramowania, pozwala na dostęp do CGLASS Designer również po przez urządzenia mobilne takie jak tablet czy smartfon. Nie potrzebujemy dodatkowo nic pobierać. Mamy dostęp do wszystkich funkcji. Dzięki temu już podczas dokonywania pomiaru na budowie będziesz mógł wykonać wszystkie czynności takie jak projekt z wizualizacją ustalonej z klientem kabiny, jej wycenę, rysunki szkła, a także zamówić okucia. Wszystkie zmiany w projekcie aktualizują się automatycznie, przez co na bieżąco możemy podejrzeć naszą kabinę pod każdym kątem

Otrzymaj darmowy dostęp

Wszystkie projekty w jednym miejscu

Dostęp do istotnych danych dotyczących projektu oraz informacje do montażu sprawdzisz z poziomu telefonu. Wybieraj spośród setek produktów i dodawaj je do swoich projektów jednym kliknięciem. Wprowadzone zmiany możesz podejrzeć na wizualizacji, która zmienia się razem z nowymi danymi. Po skończeniu projektu program pozwoli wyeksportować gotowe rysunki na szkło wraz z dodanymi wcześniej instrukcjami / uwagi dla ekipy montażowej.

Wycena, lista produktów oraz rysunki na szkło - wszystko to w kilka minut

Wybierz schemat początkowy, wprowadź wymagane wymiary i wybierz odpowiednie okucia. Jest to niezwykle prosty i intuicyjny proces. W 3 krokach CGLASS Designer wygeneruje dla Ciebie koszt oraz listę okuć, wycenę, wizualizację 3D, szczegółowe rysunki na szkło do produkcji oraz uwagi dla montażysty jeżeli takie dodałeś.

Skorzystaj z szerokiej biblioteki kabin

Wybieraj spośród setek schematów wyjściowych – walk in, wnękowe, narożne, wolnostojące czy niestandardowe w konfiguracji z zawiasami, bądź systemami przesuwnymi. Korzystaj z wcześniej przygotowanych przez siebie projektów edytując je, a następnie zapisując jako nowe.

Projektuj, wyceniaj oraz udostępniaj szybciej niż kiedykolwiek

Korzystanie z plików generowanych przez program wielokrotnie usprawni cały proces projektowy. Teraz klient będzie mógł zobaczyć kabinę, którą chciałby zamówić w ciągu kilku minut od złożenia zapytania, a Ty nie będziesz musiał robić rysunków na produkcję szkła – program zrobi to za Ciebie dodając odpowiednie wycięcia oraz luzy do okuć – automatycznie!

Profesjonalne wyceny dla każdego

Jesteś jedyną osobą, która wycenia wszystkie projekty kabin w firmie ? Projekty stoją w miejscu ze względu na brak czasu na zrobienie zestawienia okuć, wyceny czy rysunków?
CGLASS Designer pomoże zaoszczędzić Twój czas. Program zmieni prosty rysunek / szkic na kartce w profesjonalną wycenę zawierającą wizualizacje, cenę, listę okuć oraz rysunki na szkło. Do wyceny program pozwala uwzględnić dodatkowe koszty jakimi są dojazd do klienta, pomiar czy montaż.