NORGPOL to firma rodzinna, która dostarcza wyspecjalizowane artykuły do różnych gałęzi przemysłu od 1991 roku.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz dynamiczny rozwój rynku zmobilizowały Nas do stworzenia w 2007 roku marki CGLASS,
będącej gałęzią zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją systemów i okuć do szkła hartowanego.
W naszej ofercie znajdą Państwo okucia do szkła, ościeżnice do drzwi szklanych, systemy przesuwne do kabin, ścianki szklane, ale również systemy przesuwne do drzwi, czy szklane balustrady.

Odpowiadając na zapotrzebowania rynku w 2020 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję bezpiecznego szkła laminowanego uruchamiając hartownię szkła korzystając z najnowszych technologii dostępnych na rynku oraz maszyn topowych producentów z całego świata, co pozwala nam na przerób dziesiątek tysięcy ton szkła każdego roku. Na potrzeby budownictwa oprócz szkła hartowanego produkujemy również m.in. specjalistyczne szkło akustyczne oraz szkło w powłoce hydrofobowej.

Co czyni nas lepszymi od konkurencji? Dla wielu są to nasze autorskie projekty oraz opatentowane systemy, czy proste w użyciu wysokiej jakości produkty, m.in.:

• rewolucyjne mocowania punktowe – rotule COSMO, które zapoczątkowały kompletnie nowy trend na rynku,
• systemy CGLASS OFFICE dla szkła pojedynczego oraz podwójnego wraz z ościeżnicą regulowaną do wnęki murowanej. Nasze systemy wraz z opatentowanymi systemami montażu pozwalają na najprostsze na rynku instalacje. System OFFICE LEDON to nowe spojrzenie na oświetlenie ścianek szklanych, które spotkało się z zainteresowaniem klientów z całego świata,
• okucia do kabin GOLD SERIES, połączenie naszych najpopularniejszych produktów i modnego złotego wykończenia, które nadaje łazienkom szyk i elegancję,
• System balustrad słupkowych TROFEO, autorskie rozwiązania zaprojektowane przez jednych z najlepszych ekspertów w branży szklarskiej, który znalazł ogromną popularność u deweloperów jako szklane balustrady w blokach, hotelach, czy nadmorskich apartamentach.
 

Naszą najważniejszą misją, którą staramy się wypełniać to tworzenie produktów przygotowanych specjalnie pod naszych klientów i ich potrzeby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku byliśmy w stanie zebrać wspaniale wykwalifikowane grono specjalistów zapewniające fachową obsługę oraz pomagającą w doborze optymalnych rozwiązań.

Potwierdzeniem, iż jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, a zarazem wiarygodną firmą są uzyskane przez Nas liczne tytuły: