Oferujemy klientom systemy przesuwne do drzwi szklanych, w tym przede wszystkim dwa podstawowe rodzaje tych układów:
– rurowy, który jest wyposażony w rolki jezdne,
– Monaco, wykorzystujący do sprawnego funkcjonowania opcję stworzoną z profilów.

Nasze propozycje mogą być stosowane zarówno do drzwi pojedynczych, ale także podwójnych, w zależności od wielkości pomieszczenia, a także jego aranżacji.

Ważne informacje dla klientów

Znajdujące się wśród naszych propozycji systemy przesuwne do drzwi szklanych wyposażone są w wielu przypadkach w zaawansowanie udogodnienia dla użytkowników tego systemu, wśród których wymienić możemy:
– obustronne płynne ich domykanie,
– zaciskowy montaż szyby,
– akcesoria zostały wykonane z materiału aluminiowego lub stali nierdzewnej, co zapewnia z jednej strony ich niewielką wagę, a z drugiej strony daje użytkownikom wytrzymałość i zabezpieczenie przed wpływem korozji,
– są one z reguły przygotowane do zastosowania w drzwiach ze szkła o grubości wahającej się w standardowych opcjach od 8 do 10 mm,
– zastosowanie produktów charakteryzujących się zróżnicowaną długością, w zależności od wymiarów całego systemu.

Nasze systemy przesuwne do drzwi szklanych przystosowane są do utrzymywania elementów charakteryzujących się dużą wagą, która może wynosić nawet do 80 kg. Dostępne są zarówno w ramach sprzedaży pojedynczych elementów, jak i w większych zestawach.

Dodatkowe zabezpieczenie

Wykorzystanie systemów przesuwnych do drzwi szklanych to lepsza wytrzymałość sprzedawanych artykułów, ale także ich ochrona przed możliwością pojawienia się korozji. Dają one również wzmocnienie estetyki sprzedawanych produktów. W tym celu stosowane są następujące elementy wykończenia:
– anoda,
– satyna,
– wersja bezbarwna,
– czarny mat,
– opcja z połyskiem.

W celu uniknięcia uszkodzenia elementów stolarki otworowej, a także innych komponentów wyposażenia wnętrz, które znajdują się w pobliżu, stosowane są odboje, zarówno w wersji prawnej, jak i lewej. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest bezpieczne ich użytkowanie podczas otwierania i zamykania, które wiążą się z ochroną powierzchni przed usterkami. Wśród takich elementów mogą znaleźć się chociażby:
– meble,
– ściany,
– inne części wyposażenia pomieszczenia, które są położone w zasięgu funkcjonowania systemu.

Możliwość sprawnego montażu

Wykorzystywane systemy przesuwne pozwalają na skuteczny i szybki montaż, zarówno bezpośrednio do ściany, jak i do innego elementu drzwi przesuwnych, czyli do panelu stałego. Dzięki temu są one proste w użytkowaniu.